Testovanie Spišskou katolíckou charitou

Z dôvodu možnosti účasti pútnikov „OTP“ na stretnutiach so Svätým Otcom Františkom prichádza Spišská diecéza vďaka Spišskej katolíckej charite (SpKCH) s ponukou testovania nezaočkovaných pútnikov antigénovým testom. Keďže tento výsledok nesmie byť pre podujatie starší ako 48 hodín, testovanie sa uskutoční v pondelok 13.9.2021 v popoludňajších hodinách v sídlach všetkých dekanátov Spišskej diecézy, okrem dekanátu Spišská Stará Ves.
Testovanie zabezpečí SpKCH kvalifikovanými pracovníkmi s tým, že príspevok testovaných pútnikov bude dobrovoľný.
Zoznam farností, kde sa uskutoční testovanie: Dolný Kubín, Kežmarok, Levoča, Liptovský Mikuláš, Námestovo, Poprad – mesto, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Spišské Bystré, Spišské Vlachy, Stará Ľubovňa, Trstená, Zákamenné (bude ešte upresnené).
Miesto testovania bude v blízkosti kostolov v spomínaných farnostiach.
Informácie budú priebežne aktualizované na webových stránkach a sociálnych sieťach Spišskej diecézy a Spišskej katolíckej charity.
Návrat hore